WEB YAZILIM.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik güvenli, kullanıcı dostu web sitesi, yönetim paneli, CRM uygulamaları vb. web yazılım hizmetleri sunuyoruz. Hayallerinizdeki web yazılıma ulaşmak doğru yerdesiniz.

Web yazılım, bir sunucuda (internete bağlı bilgisayar) çalışan ve kullanıcıların bir internet tarayıcısı aracılığıyla kullanabildikleri yazılım türüdür. Kısaca web programlama olarak da adlandırılır.

Yazılım, bilgisayarların donanımsal kısımları haricindeki her şey olarak tanımlanabilir. Web yazılım ise kullanım amacına göre çok farklı şekillerde uygulanabilen bir yazılım türüdür. Web yazılım ile kurumsal bir web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi, yönetim paneli, CRM uygulamaları vb. bir çok şey yapılabilinir.

web yazılım

Html, C#, Php, .NET, C++, Java, Pyhton, Visual Basic, Javascript, R, Go, Ruby, Perl, Kotlin, Sql çok kullanılan yazılım dillerindendir. Bir projede hangi dillerin kullanılacağı proje bazlı karar verilmesi gereken, ihtiyaca göre seçilen bir husustur. Örneğin; yönetim panelleri genellikle PHP diliyle yazılır. Görsel içeriklerin web sitesinde kolaylıkla kullanılabilmesi adına CSS kullanılır.

Erik Medya, uzman yazılımcı ekibi ile ihtiyaçlarınıza göre web yazılım projeleri yürütür, hayalinizdeki yazılıma sahip olmanızı sağlar. Teknolojilerin arasındaki uyumu sağlamak, sitenin açılma hızını optimize etmek ve olması gereken mesajı verebilmek adına en son teknolojileri, framework’leri ve kütüphaneleri kullanır.

İhtiyaçlarınıza göre size özel, güvenli, kullanıcı dostu web yazılımlar için Erik Medya yanınızda.

Web yazılım, bir sunucuda (internete bağlı bilgisayar) çalışan ve kullanıcıların bir internet tarayıcısı aracılığıyla kullanabildikleri yazılım türüdür.

Web sitesi geliştirme, oyun geliştirme, mobil uygulama geliştirme, gömülü sistemler, masaüstü uygulamaları, siber güvenlik vb. binlerce alanda web yazılım kullanılmaktadır.

ERP (Enterprise Resource Planning), kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması olarak adlandırılan, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen addır.

CRM (Customer Relationship Management), Türkçe Müşteri İlişkileri Yönetimi olarak çevrilen, bir kurumun ya da şirketin mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşimini yönetmek için kullanılan yazılım türüdür.

PHP (Hypertext Preprocessor), ilk kez 1995 yılında yaratılmış, internet için üretilmiş, sunucu taraflı, çok geniş kullanımlı, genel amaçlı, içerisine HTML gömülebilen betik ve programlama dilidir.

Java, açık kaynak kodlu, verimliliği yüksek, zeminden bağımsız, nesneye yönelik, web’i daha eğlenceli ve kullanışlı hale getiren uygulamalar geliştirmek için kullanılan bir yazılım dilidir.

Python, 1990 yılında ortaya çıkan, nesne yönelimli, girintilere dayalı basit söz dizimine sahip, bu sayede de kullanımı kolay, veri bilimi, makine öğrenimi, sistem otomasyonu, web ve API geliştirme gibi bir çok alanda kullanılabilen bir programlama dilidir.

JavaScript, HTML ve CSS ile birlikte web’in en temel programlama dillerinden biridir. Dünyadaki web sitelerinin yaklaşık %97’si JavaScript dilini kullanmaktadır. Etkileşimli ve dinamik sayfalar oluşturma konusunda yazılımcıların en büyük yardımcısıdır.

CSS (Cascading Style Sheets), Türkçe açılımı Basamaklanmış Stil Katmanları olan, HTML ve JavaScript gibi web sitelerde en çok kullanılan, HTML’e ek olarak metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir programlama dilidir.

GÜVENLİK ODAKLI 360º DİJİTAL AJANS.

Dijital dünyadaki tüm sorunlarınızın çözüm ortağı oluyor, hızlı ve proaktif yaklaşımımızla müşterilerimize kusursuz bir müşteri deneyimi sunuyoruz.

KUSURSUZA YOLCULUK.

%99 bizim için yeterli değil. Her ne yapıyorsak uluslararası standartları baz alıyoruz, hiçbir zaman az ile yetinmiyoruz. Hizmet sonrası desteğin her şeyden önemli olduğunu biliyor, müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutuyoruz.

0%
Hizmet Kalitesi
0%
Tecrübe
0%
Müşteri Memnuniyeti
0%
Tutku
web yazılım